O Pi-House

O PI-HOUSE

Stale poszerzamy profil naszej działalności, świadcząc coraz to więcej badań!

O PI-HOUSE

Naszym celem jest, aby jak najwięcej osób poznało możliwość i zasady uczestniczenia w badaniach klinicznych. Dzięki temu będą mogli pomóc sobie, członkom swojej rodziny i innym bliskim osobom, informując w razie potrzeby o tej możliwości uzyskania pomocy w chorobie.

Badania kliniczne poza tym, że są szansą na poprawę zdrowia u indywidualnych osób, są również nieodzownym warunkiem rozwoju medycyny. Dzięki nim wchodzą do powszechnego użytku coraz to nowe leki. Uczestnictwo w badaniu klinicznym jest formą pomocy nie tylko dla siebie, ale też dla wielu innych chorujących na tę samą chorobę osób.

ZARZĄD

Prezes Zarządu – Hanna Badzio-Jagiełło

Wiceprezes Zarządu – Bogdan Gajewski

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI

Badacze współpracujący z PI-HOUSE mają doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych II-IV fazy w wielu obszarach terapeutycznych.

SZEROKI ZAKRES DZIAŁAŃ

Prowadzimy ambulatoryjne badania kliniczne w wielu specjalnościach. Uczestnicy wszystkich badań klinicznych mogą korzystać w CBK PI-House z bezpłatnych konsultacji internistycznych i psychiatrycznych. Każdy uczestnik badania klinicznego jest poddany dokładnej, wszechstronnej diagnostyce. Po zakończeniu uczestnictwa w badaniu klinicznym można korzystać z leczenia w naszych poradniach; diabetologicznej, psychiatrycznej i promocji zdrowia.

SZANSA DLA PACJENTA

Pacjenci, którym nie pomogło standardowe, dotychczas dostępne leczenie, mają szansę uzyskać poprawę stanu zdrowia dzięki uczestnictwu w międzynarodowych projektach z zastosowaniem innowacyjnych substancji.

NASZ OŚRODEK

previous arrow
next arrow
Slider

INFORMACJE OGÓLNE

Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. Z o.o.
NIP: 9571059089 | NIP VAT UE: PL9571059089 | REGON: 221506777
KRS: 0000394618 | Kapitał zakładowy: 60 000 PLN
Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących
Działalność Leczniczą pod numerem 000000154510
Ochrona Danych Osobowych – dowiedz się więcej.

Kontakt

ul. Na Zaspę 3, 80-546, Gdańsk

+48 58 719 22 22

pihouse@pihouse.pl

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o. o. © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEO PARTNER