CBK PI-House
W interesie zdrowia działamy na 100%

Stale poszerzamy profil naszej działalności, świadcząc coraz więcej badań!

Centrum Badań Klinicznych PI-House

Naszym celem jest, aby jak najwięcej osób poznało możliwość i zasady uczestniczenia w badaniach klinicznych. Dzięki temu będą Państwo mogli pomóc sobie, członkom rodziny i innym bliskim osobom.
Badania kliniczne poza tym, że są szansą na poprawę zdrowia u indywidualnych osób, są również nieodzownym warunkiem rozwoju medycyny. Dzięki nim wchodzą do powszechnego użytku coraz to nowe leki. Uczestnictwo w badaniu klinicznym jest formą pomocy nie tylko dla siebie, ale też dla wielu innych chorujących na tę samą chorobę osób.

W PI-House stawiamy na kompleksowość. Nasi lekarze, prócz prowadzenia badań klinicznych, świadczą również usługi w naszej przychodni w ramach specjalistycznych poradni. Kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści z kilku dziedzin medycyny, których ogromna wiedza przekłada się na jakość naszych usług.

Zarząd

Prezes Zarządu – Hanna Badzio-Jagiełło

 

Badania kliniczne

Doświadczeni specjaliści

Badacze współpracujący z CBK PI-HOUSE mają doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych II-IV fazy w wielu obszarach terapeutycznych.
 

Szeroki zakres działań

Prowadzimy ambulatoryjne badania kliniczne w wielu specjalnościach. Uczestnicy  badań klinicznych mają możliwość skorzystania w CBK PI-House z bezpłatnej konsultacji internistycznej i psychiatrycznej. Każdy uczestnik badania klinicznego jest poddany dokładnej, wszechstronnej diagnostyce. Po zakończeniu uczestnictwa w badaniu klinicznym można korzystać z leczenia w naszych poradniach.

Szansa dla Pacjentów

Pacjenci, którym nie pomogło standardowe, dotychczasowe leczenie, mają szansę poprawić stan swojego zdrowia dzięki uczestnictwu w międzynarodowych projektach z zastosowaniem innowacyjnych substancji.

Działalność medyczna Przychodnia

Zachęcamy Państwa do korzystania z usług komercyjnych udzielanych przez lekarzy w poszczególnych poradniach w CBK PI-House:

  • Poradnia Zdrowia Psychicznego,
  • Poradnia Diabetologiczna,
  • Poradnia Promocji Zdrowia,
  • Poradnia Geriatryczna.

oraz dodatkowych usług, w ramach praktyk prywatnych takich jak:

  • Poradnia Pulmonologiczna,
  • Poradnia Bezdechu Sennego,
  • Gabinet Terapii Manualnej i Fizjoterapii.

Dysponujemy zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym na terenie przychodni.

Zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe usługi medyczne najwyższej jakości z jednoczesną dbałością o miłą atmosferę.

Więcej informacji o usługach oraz cennik, znajdą Państwo w zakładce Przychodnia

Nasze Akcje

Nasz ośrodek

Zapraszamy na spacer po ośrodku