DLA PACJENTÓW

DLA PACJENTÓW

Bogaty zbiór informacji, z którym każdy pacjent powinien się zapoznać.

MEDYCYNA CAŁY CZAS SIĘ ROZWIJA

PI-House rozumie to i docenia. Nasza misja jest podwójna: chcemy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju medycyny oraz dać naszym pacjentom możliwość skorzystania z najnowszych jej dokonań. Badania kliniczne to unikalna możliwość skorzystania z eksperymentalnego leczenia. W przypadku niektórych ciężkich chorób badania kliniczne stanowią niezwykłą szansę na poprawę – niespotykaną przy dotychczasowym leczeniu.

Czasem efekty samych substancji badanych są mniej spektakularne, ale uczestnicy badania w każdym momencie mogą korzystać z dostępu do naszych świetnych lekarzy i specjalistów, regularnych wizyt i diagnostyki; w badaniu klinicznym kontakt z lekarzem prowadzącym jest dużo bliższy, niż np. w przychodni. Udział w badaniach klinicznych jest zawsze dobrowolny i poddawany ścisłej kontroli – w każdej chwili można go przerwać, a zdrowie i bezpieczeństwo uczestników są na pierwszym miejscu. Kierując naszych pacjentów do badań, mamy na uwadze przede wszystkim korzyści, jakie ci mogą z nich odnieść.

Jeżeli jesteś osobą chorą lub ktoś z Twoich bliskich jest chory i lekarz zastosował wszystkie dostępne metody leczenia, ale nie udało się uzyskać wyleczenia lub wyraźnej poprawy, warto spróbować nowych metod stosowanych w badaniach klinicznych.

Po prostu dbamy o Ciebie!

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA PACJENTÓWJaki rodzaj kontaktu z naszej strony Państwo preferują:
Rozmowa telefoniczna – proszę zaznaczyć Zgoda I + Zgoda III
E-mail, sms – proszę zaznaczyć Zgoda II + Zgoda III

Zgoda I - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 (zawartych w powyższym formularzu) w celu działań marketingowych związanych z tematyka badań klinicznych. (wyłącznie droga pocztowa)

Zgoda II - Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego od Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zgoda IV - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 w celach realizacji badań satysfakcji klienta, prowadzenie badań jakościowych, analityki, statystyki, badania rynku na temat produktów i usług Administratora Danych.

INFORMACJE OGÓLNE

Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. Z o.o.
NIP: 9571059089 | NIP VAT UE: PL9571059089 | REGON: 221506777
KRS: 0000394618 | Kapitał zakładowy: 60 000 PLN
Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących
Działalność Leczniczą pod numerem 000000154510
Ochrona Danych Osobowych – dowiedz się więcej.

Kontakt

ul. Na Zaspę 3, 80-546, Gdańsk

+48 58 719 22 22

pihouse@pihouse.pl

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o. o. © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEO PARTNER