Clinical trials Łuszczycowe Zapalenie Stawów

It is important to remember that every drug available in pharmacies has been evaluated in clinical trials.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby pełnoletnie leczone na łuszczycowe zapalenie stawów, które są zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych z uwagi na niewystarczającą skuteczność dotychczasowego leczenia.

Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas ankietę z pytaniami, która znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w ankiecie.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru reumatologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

What is łzs

Psoriatic arthritis zaliczane jest do chorób z autoagresji, czyli takich, w których układ immunologiczny niszczy komórki własnego organizmu. Dotychczas nie opracowano skutecznego sposobu leczenia tej choroby. Jednak możliwe jest dobre panowanie nad łuszczycowym zapaleniem stawów.

Other Clinical Trials

Check what tests we are currently conducting in our facility.

Contact form

if you are interested participation in a clinical trial - submit your form to recruiting department

Clinical trials