Badania kliniczne Łuszczycowe Zapalenie Stawów

Trzeba pamiętać o tym, że każdy dostępny w aptekach lek był oceniany w badaniach klinicznych.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby pełnoletnie leczone na łuszczycowe zapalenie stawów, które są zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych z uwagi na niewystarczającą skuteczność dotychczasowego leczenia.

Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas ankietę z pytaniami, która znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w ankiecie.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru reumatologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

Czym jest łzs

Łuszczycowe zapalenie stawów zaliczane jest do chorób z autoagresji, czyli takich, w których układ immunologiczny niszczy komórki własnego organizmu. Dotychczas nie opracowano skutecznego sposobu leczenia tej choroby. Jednak możliwe jest dobre panowanie nad łuszczycowym zapaleniem stawów.

Inne badania kliniczne

Sprawdź jakie badania obecnie prowadzimy w naszej placówce.

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w badaniu klinicznym – prześlij swój formularz do działu rekrutacji

Badania kliniczne