Clinical trials Reumatoloidalne zapalenie stawów

It is important to remember that every drug available in pharmacies has been evaluated in clinical trials.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby, u których potwierdzono reumatoidalne zapalenie stawów.

Clinical trials
source: clinicaltrials.gov
Study 1
Study 2
Study 3
Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas uzupełnioną ankietę z pytaniami, która znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w ankiecie.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru reumatologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

What is RZS

Rheumatoid Arthritis to choroba charakteryzująca się przewlekłym stanem zapalnym w obrębie stawów (przewlekła choroba tkanki łącznej), bez jasno określonej przyczyny. Leczenie w reumatoidalnym zapaleniu stawów jest nie tylko ciężko dostępne, ale też bardzo drogie. W ramach badań klinicznych masz szansę otrzymać pomoc i dostęp do innowacyjnych metod bez ponoszenia wysokich kosztów. 

Other Clinical Trials

Check what tests we are currently conducting in our facility.

Contact form

if you are interested participation in a clinical trial - submit your form to recruiting department

Clinical trials