Clinical trials Zaburzenia snu

It is important to remember that every drug available in pharmacies has been evaluated in clinical trials.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby, u których potwierdzono Zaburzenia snu.

Clinical trials
source: clinicaltrials.gov
Study 1
Study 2
Study 3
Study 4
Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas uzupełnioną ankietę z pytaniami, która znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w ankiecie.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru psychiatrii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

Czym są Zaburzenia snu

Zaburzenia snu istotnie pogarszają codzienne funkcjonowanie. Występują u bardzo wielu osób. Bezsenność jest jednym z charakterystycznych i częstych objawów w chorobie depresji. Sen ma ogromny wpływ na nasz stan zdrowia, czy samopoczucie. Odpowiada za regulację różnych procesów w naszym organizmie, dlatego utrzymująca się bezsenność wpływa na zwiększenie ryzyka występowania depresji.
Pomimo to ciągle nie istnieje skuteczne leczenie bezsenności. Nieustannie poszukiwane są nowe leki. Jeśli cierpisz na bezsenność zgłoś się do nas. 

Other Clinical Trials

Check what tests we are currently conducting in our facility.

Contact form

if you are interested participation in a clinical trial - submit your form to recruiting department

Clinical trials