Clinical trials Łuszczycy

It is important to remember that every drug available in pharmacies has been evaluated in clinical trials.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby, u których potwierdzono łuszczycę

Clinical trials
source: clinicaltrials.gov
Study 1
Study 2
Study 3
Study 4

Free consultation - Dni otwarte

Chcesz skonsultować zmiany skórne u siebie oraz bezpłatnie zasięgnąć opinii lekarza specjalisty?

Centrum Badań Klinicznych PI-House prowadzi bezpłatne konsultacje dermatologiczne dla pacjentów dorosłych oraz dzieci chorujących na łuszczycę w stopniu umiarkowanym do ciężkiego.

Każda osoba może się z nami skontaktować wysyłając do nas swoje zgłoszenie on-line.

Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w formularzu.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru dermatologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

What is łuszczyca

Łuszczyca, to choroba przewlekła, o podłożu autoimmunologicznym, w jej przebiegu występują okresy remisji i zaostrzeń. Przyczyny rozwoju choroby nie są do końca znane.
Duże znaczenie ma najprawdopodobniej podłoże genetyczne. Ponadto różnego rodzaju czynniki zewnętrzne mogą nasilić lub wywołać chorobę. Należą do nich m.in.: silny stres, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa higiena i używanie nieodpowiednich kosmetyków. Głównym objawem choroby są drobne wypryski otoczone czerwona skórą, niewielkie plamki na skórze rożnych rozmiarów, ból, swędzenie i pieczenie skóry. Początki choroby często obserwuje się w obrębie skóry głowy, ale także łokci, dłoni, pach, czy kolan.
Niestety łuszczyca jest nieuleczalna i pacjent musi nauczyć się żyć z tą chorobą, ważne jest przy tym stałe, nieprzerywane leczenie i opieka lekarza specjalisty z dziedziny dermatologii.

Other Clinical Trials

Check what tests we are currently conducting in our facility.

Contact form

if you are interested participation in a clinical trial - submit your form to recruiting department

Clinical trials