Clinical trials ATOPIC DERMATITIS

It is important to remember that every drug available in pharmacies has been evaluated in clinical trials.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby pełnoletnie z potwierdzonym rozpoznaniem atopowego zapalenia skóry, które są zainteresowane poznaniem nowych możliwości terapeutycznych w ramach badań klinicznych z uwagi na niewystarczającą skuteczność dotychczasowej terapii.

Clinical trials
source: clinicaltrials.gov
Study 1
Study 2
Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w formularzu.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Jedyne, co musisz przygotować, to dokumentacja medyczna potwierdzająca dotychczasowe leczenie. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru dermatologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

What is atopowe zapalenie skóry

ATOPIC DERMATITIS, (AZS) najczęściej rozpoznawane jest w dzieciństwie, uważa się, że 60% wszystkich przypadków ma początek w pierwszym roku życia. Jednak atopia dotyczy również osoby dorosłe. Skłonność do stanów zapalnych skóry najczęściej jest dziedziczna, ale i środowisko zewnętrzne ma ogromny wpływ na występowanie i intensywność objawów choroby. Osoba z atopowym zapaleniem skóry musi zwracać uwagę na ubrania, by struktura materiału nie raniła skóry. Również stres ma wpływ na przebieg i intensywność objawów. W celu rozpoznania choroby należy zwrócić uwagę na objawy takiej jak; suchość skóry, rumień na twarzy, świąd skóry, nadwrażliwość i skłonność do podrażnień skóry. Kiedy dyskomfort odczuwany jest przez dłuższy czas, należy koniecznie skonsultować te objawy z lekarzem dermatologiem.

Other Clinical Trials

Check what tests we are currently conducting in our facility.

Contact form

if you are interested participation in a clinical trial - submit your form to recruiting department

Udostępni to badanie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Clinical trials