Badania kliniczne Niealkoholowe stłuszczenie i zwłóknienie wątroby

Trzeba pamiętać o tym, że każdy dostępny w aptekach lek był oceniany w badaniach klinicznych.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby, u których potwierdzono niealkoholowe stłuszczenie i zwłóknienie wątroby

Badanie kliniczne
źródło: clinicaltrials.gov
Badanie 1
Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w formularzu.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

Czym jest niealkoholowe stłuszczenie i zwłóknienie wątroby

Do niedawna stłuszczeniowa choroba wątroby kojarzona była jedynie z osobami uzależnionymi od alkoholu lub nadużywającymi mocnych trunków. Rozwój medycyny i nowe metody diagnostyczne pozwoliły odkryć, że na stłuszczenie wątroby narażone są również osoby, które nie spożywają alkoholu. Wpływ na zdrowie wątroby ma styl życia – nadwaga i otyłość mogą przyczyniać się do rozwoju stłuszczenia wątroby, podobnie brak aktywności fizycznej oraz przyjmowanie niektórych leków (m.in. leki uspokajające, leki przeciwbólowe oraz leki hormonalne).

Inne badania kliniczne

Sprawdź jakie badania obecnie prowadzimy w naszej placówce.

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w badaniu klinicznym – prześlij swój formularz do działu rekrutacji

Badania kliniczne