DLA PACJENTÓW

DLA PACJENTÓW

Bogaty zbiór informacji, z którym każdy pacjent powinien się zapoznać.

BADANIA PRZEDKLINICZNE

Chcąc znaleźć lek na konkretną chorobę lub objaw, badacze najpierw zastanawiają się jak powinien on działać. Następnie wszystkie mogące działać w pożądany sposób substancje analizowane są za pomocą symulacji komputerowych, ich budowa „przypasowywana” jest do budowy odpowiednich miejsc na komórce, w celu odnalezienia substancji, której cząsteczki są w stanie połączyć się z komórką, na którą mają oddziaływać.

W kolejnym etapie doświadczenia te kontynuowane są na izolowanych komórkach, żeby potwierdzić działanie badanej substancji. A także na pozostałych komórkach ludzkiego organizmu, z którymi może się ona zetknąć, ażeby wykluczyć jej negatywne działanie.

Gdy zostanie odnaleziona odpowiednia cząsteczka, nie działająca negatywnie na żadne izolowane komórki organizmu ludzkiego; badane jest jej działanie w warunkach żyjącego, „działającego” organizmu, wówczas substancja badana podawana jest zwierzętom. Jeżeli wyniki wykażą, że badana substancja jest bezpieczna, przechodzi do etapu badań klinicznych.

W każdym ze stadium poszukiwań z wielu set lub wielu tysięcy badanych substancji do następnego przechodzi jedynie kilka. Etap badań przedklinicznych trwa średnio ok. 4-5 lat.

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA PACJENTÓWJaki rodzaj kontaktu z naszej strony Państwo preferują:
Rozmowa telefoniczna – proszę zaznaczyć Zgoda I + Zgoda III
E-mail, sms – proszę zaznaczyć Zgoda II + Zgoda III

Zgoda I - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 (zawartych w powyższym formularzu) w celu działań marketingowych związanych z tematyka badań klinicznych. (wyłącznie droga pocztowa)

Zgoda II - Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego od Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zgoda IV - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 w celach realizacji badań satysfakcji klienta, prowadzenie badań jakościowych, analityki, statystyki, badania rynku na temat produktów i usług Administratora Danych.

INFORMACJE OGÓLNE

Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. Z o.o.
NIP: 9571059089 | NIP VAT UE: PL9571059089 | REGON: 221506777
KRS: 0000394618 | Kapitał zakładowy: 60 000 PLN
Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących
Działalność Leczniczą pod numerem 000000154510
Ochrona Danych Osobowych – dowiedz się więcej.

Kontakt

ul. Na Zaspę 3, 80-546, Gdańsk

+48 58 719 22 22

pihouse@pihouse.pl

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o. o. © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEO PARTNER