DLA FIRM I CRO

DLA FIRM I CRO

PI-House to doskonałe miejsce do pracy i do zdobywania doświadczenia dla lekarzy różnych specjalności.

DLA MONITORÓW

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić monitorom warunki pracy jakich potrzebują. W naszym ośrodku zawsze znajdziemy miejsce pracy dla monitora, w wygodnym gabinecie, dlatego też monitor umawia się jedynie z zespołem badawczym.

Sekretariat pracuje w dni robocze od 7:00 do 18:00, lecz ośrodek dostosowuje się do godzin pracy zarówno badaczy jak i monitorów. W razie potrzeby jesteśmy dostępni całą dobę!

Na terenie całego ośrodka dostępna jest sieć Wi-Fi. Na każdym piętrze jest ksero z funkcją skanowania. Sekretariat obsługuje zamówienia kuriera lub przesyłki skierowane do rąk własnych monitora. Służymy pomocą w pracach biurowych: skanowanie, kserowanie, profesjonalne niszczenie dokumentacji.

Na obu poziomach znajdują się pomieszczenia socjalne, w których jest kącik kawowo-herbaciany oraz wyposażenie kuchenne. Sekretariat pomoże w zamówieniu lunchu czy obiadu.

Gwarantujemy obecność badacza lub koordynatora podczas wizyt monitorujących.

Prosimy informować Sekretariat o potrzebie zamówienia kuriera lub przesyłce skierowanej do rąk własnych monitora.

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA FIRM I CROJaki rodzaj kontaktu z naszej strony Państwo preferują:
Rozmowa telefoniczna – proszę zaznaczyć Zgoda I + Zgoda III
E-mail, sms – proszę zaznaczyć Zgoda II + Zgoda III

Zgoda I - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 (zawartych w powyższym formularzu) w celu działań marketingowych związanych z tematyka badań klinicznych. (wyłącznie droga pocztowa)

Zgoda II - Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego od Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zgoda IV - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 w celach realizacji badań satysfakcji klienta, prowadzenie badań jakościowych, analityki, statystyki, badania rynku na temat produktów i usług Administratora Danych.

INFORMACJE OGÓLNE

Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. Z o.o.
NIP: 9571059089 | NIP VAT UE: PL9571059089 | REGON: 221506777
KRS: 0000394618 | Kapitał zakładowy: 60 000 PLN
Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących
Działalność Leczniczą pod numerem 000000154510
Ochrona Danych Osobowych – dowiedz się więcej.

Kontakt

ul. Na Zaspę 3, 80-546, Gdańsk

+48 58 719 22 22

pihouse@pihouse.pl

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o. o. © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEO PARTNER