DLA FIRM I CRO

DLA FIRM I CRO

PI-House to doskonałe miejsce do pracy i do zdobywania doświadczenia dla lekarzy różnych specjalności.

DBAŁOŚĆ O UCZESTNIKÓW

Nasze zaplecze obejmuje poczekalnię z kącikiem kawowo-herbacianym oraz telewizorem. Uczestnicy Badań mogą tu spokojnie spędzić czas oczekując na wizytę lub kolejne procedury badania. Blisko zlokalizowana toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych dopełnia potrzeb.

Mamy doświadczenie w organizacji posiłków dla Uczestników Badań zgodnych z wymogami Sponsora oraz w organizacji transportu (taksówki, transport medyczny). Prowadzimy również procedury usprawniające uzyskanie przez Uczestników Badań zwrotów kosztów za dojazdy na wizyty w badaniu.

Prowadzimy Poradnię Cukrzycową i Psychiatryczną, a także Poradnię Promocji Zdrowia. Dlatego też wielu Uczestników Badań pozostaje pod naszą bezpośrednią opieką także poza badaniami.

Stale poszerzamy naszą ofertę badań, aby móc skupić w jednym miejscu nie tylko specjalistów wielu specjalności, ale również konsultacje zewnętrznych lekarzy specjalistów, porady psychologa, dietetyka oraz różne szkolenia.

W Centrum Badań Klinicznych PI-House dbamy o Uczestników Badań!

FORMULARZ KONTAKTOWY DLA FIRM I CROJaki rodzaj kontaktu z naszej strony Państwo preferują:
Rozmowa telefoniczna – proszę zaznaczyć Zgoda I + Zgoda III
E-mail, sms – proszę zaznaczyć Zgoda II + Zgoda III

Zgoda I - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 (zawartych w powyższym formularzu) w celu działań marketingowych związanych z tematyka badań klinicznych. (wyłącznie droga pocztowa)

Zgoda II - Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego od Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zgoda IV - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-546), ul. Na Zaspę 3 w celach realizacji badań satysfakcji klienta, prowadzenie badań jakościowych, analityki, statystyki, badania rynku na temat produktów i usług Administratora Danych.

INFORMACJE OGÓLNE

Centrum Badań Klinicznych PI-House Sp. Z o.o.
NIP: 9571059089 | NIP VAT UE: PL9571059089 | REGON: 221506777
KRS: 0000394618 | Kapitał zakładowy: 60 000 PLN
Wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących
Działalność Leczniczą pod numerem 000000154510
Ochrona Danych Osobowych – dowiedz się więcej.

Kontakt

ul. Na Zaspę 3, 80-546, Gdańsk

+48 58 719 22 22

pihouse@pihouse.pl

Centrum Badań Klinicznych PI-House sp. z o. o. © 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone. SEO PARTNER