Badania kliniczne Migrena

Trzeba pamiętać o tym, że każdy dostępny w aptekach lek był oceniany w badaniach klinicznych.

Udział w badaniu klinicznym:

Lekarz prowadzący konsultacje podejmuje, na podstawie zebranych informacji, ostateczną decyzję o możliwości Twojego uczestniczenia w badaniu. Należy również pamięć, że udział w badaniu klinicznym jest całkowicie dobrowolny i w każdej chwili oraz na każdym etapie badania można wycofać swój udział z programu.

Kto może skorzystać z programu:

Osoby, u których potwierdzona została migrena.

Badanie kliniczne
źródło: clinicaltrials.gov
Badanie 1
Zgłoszenie
Rozpocznij swoje zgłoszenie wysyłając do nas uzupełnioną ankietę z pytaniami, która znajduje się poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie omówimy informacje udzielone w ankiecie.
Rozmowa z lekarzem
Następnym krokiem będzie rozmowa z lekarzem prowadzącym. Na wizycie osobistej, w ramach bezpłatnej konsultacji, lekarz specjalista z obszaru neurologii oceni Twój stan zdrowia, przeprowadzi rozszerzony wywiad medyczny dotyczący Twojej choroby oraz omówi bieżące wyniki.
Decyzja
Zanim zdecydujesz się na bezpłatne leczenie w ramach programu klinicznego, lekarz prowadzący konsultację skrupulatnie i dokładnie przedstawi Ci szczegóły badania.

Czym jest migrena

Migrena to silny, nawracający ból głowy, któremu często towarzyszą nudności, wymioty, wrażliwość na światło i dźwięk. Trwa on zwykle od 4 do 72 godzin i zlokalizowany jest zazwyczaj po jednej stronie głowy (za okiem, w obrębie skroni oraz czoła).

Inne badania kliniczne

Sprawdź jakie badania obecnie prowadzimy w naszej placówce.

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w badaniu klinicznym – prześlij swój formularz do działu rekrutacji

Badania kliniczne